Результати конкурсу-захисту МАН - 2024

25 лютого 2024 року завершилася інтелектуальна битва – ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Ця подія вкотре свідчить про зацікавленість наших дітей новими дослідженнями, пошуком креативних рішень у різних галузях науки, презентації перших наукових розвідок.

10:36 01.03.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

27 лютого 2024 року на базі Нижчедубечанського ліцею Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області  розпочався ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пірнівської громади, об’єднаних гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».       У спортивному залі зібралося 37 учасників змагань з футзалу. Захід розпочався словами вдячності Збройним Силам України та хвилиною мовчання за загиблими.

14:14 29.02.2024

Перший день народження ЗДО "Світлячок"

Маленький ювілей...Садочок "Світлячок" відсвяткував свій найперший день народження! Така маленька дата, а таке велике значення для кожного вихованця!

10:04 15.11.2023

День відкритих дверей в Національному університеті біоресурсів і природокористування

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників закладів загальної середньої освіти - це завжди акцент номер один. Отож з метою профорієнтації учні 10-11 класів Пірнівської громади 9 листопада познайомилися з одним із найкращих закладів вищої освіти України - Національним університетом біоресурсів і природокористування.

11:44 10.11.2023

Змагання з футболу

7 листопада у Нижчедубечанському ліцеї відбулися змагання з футболу міжшкільного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Шкільні ігри" в рамках проєкту "Пліч-о-пліч" за підтримки Президента України. Спортсмени Новосілківської, Лебедівської, Пірнівської гімназій, Жукинського та Нижчедубечанського ліцеїв продемонстрували красиву тактику гри і вміння володіти м'ячем.

11:39 08.11.2023

Плануємо спортивні ігри в закладах освіти

31 жовтня на базі Нижчедубечанського ліцею Пірнівської сільської ради відбулась інструктивно-методична нарада учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Пірнівської сільської ради. До заходу долучились головний спеціаліст відділу освіти Пірнівської сільської ради Оксана Татарой та директор Пірнівської гімназії Наталія Бондаренко.

11:56 01.11.2023

Зустріч з представниками ЗСУ в/ч А730

18 жовтня в Лебедівській гімназії відбулась зустріч з представниками ТРО ЗСУ в/ч А7300 за участі заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації - Ольги Новікової та начальника відділу гуманітарного розвитку Вікторії Добровольської.

08:43 23.10.2023