З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Дата: 29.09.2023 10:41

Шановні працівники закладів освіти!

Дорогий УЧИТЕЛЮ!

Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників освіти!

Ваше професійне свято затьмарене війною. Але ви продовжуєте працювати, не дивлячись на тяжкі реалії сьогодення.

Ви проводите заняття  з підвалів, бомбосховищ. Ви охоче стаєте волонтерами. Ви допомагаєте переміщеним особам. Ви проявляєте себе напрочуд стійкими у найважчі часи, і не залишаєте найголовнішого – своєї місії навчати дітей. Бо у вас – велике серце і відповідальність за кожну дитину.

Висловлюю вам щиру подяку і шану за труд. Ми всі розуміємо, що саме від вас залежить, якими будуть наступні покоління жителів країни.

Бажаю вам невичерпного ентузіазму, найкращих учнів, сприятливих умов для розвитку та безмежної вдячності за ваші зусилля. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю та відчуттям досягнення важливої мети - формування гідних громадян.

Миру вам усім, здоров’я, добробуту, щастя в кожній родині!

Разом до перемоги!

З повагою ­– начальник відділу освіти

Оксана ПОНОМАРЕНКО